Kumaş
Yurt içi ve yurt dışında deneyimli tedarikçilerle kurduğumuz stratejik ortaklıklar sayesinde kalite ve istikrarı koruyarak piyasa fiyatları sunabiliyoruz. 
Kumaş inceleme ve kalite kontrolü uzman bir ekip tarafından kendi bünyemizde yapılır ve müşteri talebine göre bağımsız laboratuvarlarda konsolide edilir. 
3000’den fazla sofistike ve modaya uygun kumaş kalitesi: Jarse, ribana, interlok, jakarlı, Fransız havlu kumaşı, sivri uçlu; 60 gr/m2’den 500 gr/m2’ye kadar geniş bir renk ve gramaj yelpazesinde.

Kesme ve Montaj
Kesim departmanımız, maksimum verim ve doğruluğu garanti etmek için Gerber kullanır. 
Üretimimizin tamamına yakını çok özel kumaşlardan oluştuğu için hatasız bir süreci garanti etmek için el motorları kullanıyoruz. 
Montaj bölümü, üretim planlamasına uygun olarak nakış/parça-baskı sevkiyatı, parça parça kalite kontrol, aksesuar eşleştirme ve dikiş girişinden sorumludur.

  • Tüm ön dikiş prosedürleri, teknisyenlerimizin operasyonları günlük olarak denetlemesine olanak tanıyan, yakın konumlardaki uzun süreli stratejik ortaklarımızla sözleşmeli olarak yapılır.
  • İsteğe göre her çeşit ve ebatta parça baskı, ağır işlemeler, boncuk işleme, dantel, tığ işi ve el işçiliği yapılabilir.