Biz ne yapıyoruz ?

Müşterilerimize yaz, kış ve ara sezon ürün koleksiyonları hazırlayarak, istek doğrultusunda kalıp ve numune ile hizmet veriyoruz. Yurtdışı müşterilerimize, anlaşmalı olduğumuz üreticilerimiz ve koleksiyondan teslimata kadar her adımda görevli olan personelimiz ile beraber üretim desteği vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Kaliteden ödünç vermeden markamız altında ürünler üretip dünya pazarında markamızın tanıtılmasıdır.

VİZYONUMUZ

İç pazarda ve ihracatta tekstil üretiminde markamızın ayak izlerini yaratmak. Şirketimizin kalitede, üretimde ve serviste müşterilerimizle kurumsal dayanışmayı sağlamaktır.

JESSICA TEXTILE (“JESSI JESS”)

Jessica Tekstil Dis Tic.San .Ltd.Sti 2019 senesinde ortaklar arasında doğan güzel bir hikaye ile başlamıştır.
Güney Afrika’daki Şirket ortaklarından John Harrison’un kızına Jessica ismini vermesi ile başlayan serüven ardından Jessica Textile kurulmuştur.
Şirketinizin Araştırma ve Geliştirmeden sorumlu ortaklarından Ataç 2020 Yılında Jessica Textile’ den esinlenerek ‘’JESSI JESS’’ markasının doğmasını sağlamıştır.
Daha sonraki günlerde ‘’JESSI JESS’’ Markamız için Türkiye’de Patent Ofisine başvurup isim hakları tescil edilmiş olup, çalışmalara hız verilmiştir.
Ekibimizle 3 sene yoğun gecen Ar-ge çalışmaları yapıp pazardaki profesyoneller, tekstil  üreticileri, ihracatçılar ve danışmanlarla görüşmeler yapıp bilgi birikimlerimiz harmanladık.
2023 yılı için kendi içimizde Tasarım, Modelleme ve kalıp departmanı kurulmasına karar verildi, sektörde 25 senelik deneyimli ekibimiz ile yolumuza devam etmekteyiz.
Müşterilerimize yaz, kış, ara sezon ürün Koleksiyonları hazırlayarak, istek doğrultusunda kalıp ve numune ile hizmet vermekteyiz. Yurtdışı müşterilerimize, anlaşmalı olduğumuz üreticilerimiz ve koleksiyondan teslimata kadar her adımda görevli olan personelimiz ile beraber üretimden sonraki kalite kontrolü ve üstün servis desteği sağlamaktayız.
Jessica Textile  2024 yılı yeni modeller için ikinci bir Marka tesciline başvuracaktır.
Amacımız kaliteden ve iyi hizmetten ödün vermeden şirketimizin büyümesini sağlamaktır.

TASARIM ATÖLYESİ

Bünyemizde bulunan model departmanımız sayesinde 12 ay boyunca numune üretilmekte ve müşterilere sunum yapılmaktadır.

YÜKSEK KALİTE ÜRETİM

Kuruluşumuzdan bugüne kadar hiç değişmeyen hedefimiz trendleri yakından takip ederek müşterilerimize kaliteli servis ve uygun fiyatlandırma ile yardımcı olmaktır.